Çetinkaya AK Parti’nin Karabük Belediye Başkan Adayı

31 Mart Yerel seçimleri  için AK Parti Karabük’te belediye başkan adayını Özkan Çetinkaya olarak açıkladı.

Çetinkaya AK Parti’nin Karabük Belediye Başkan Adayı

Özkan Çetinkaya (36),  AK Parti Karabük Gençlik Kolları Başkanlığı, Belediye meclis üyeliği ve son olarak AK parti Karabük Merkez İlçe Başkanlığı görevinde bulundu.

Çetinkaya yaptığı açıklamada  “ Bu süreçte birlik ve beraberliği temin ve tesis eden, bize her zaman kalite ve ivme katan, partimizin hizmetkarı olmuş aday adaylarımıza sonsuz şükranlarımı arz ediyorum. 12 yıllık parti tecrübem var. Aday adaylarımızla her zaman bir olduk, birlik olduk. Bundan sonra da bu kıymetli büyüklerimle her zaman istişarede ve birlik beraberlikte kalacağımıza sözünü veriyorum. Sürecin hepimiz için ve şehrimiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Heyecanlıyız, heyecanlı ve dinamik bir partiyiz. Biz hizmete aşık bir partiyiz. Bugünde bunun heyecanını burada görüyoruz. İnşallah süreç 31 Mart’ta Karabük’ümüze hayırlı olsun”  ifadelerine yer verdi.

AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt ise, “ Yol haritamızı çok daha önceden planlamıştık. Bugün alacağımız icra kurulu kararlarında, teşkilatımız, partimiz ve Karabüklülere hayırlı olmasını temenni ediyorum. Cumhurbaşkanımızın yarın vereceği start ile çalışmalarımıza hızlıca başlayacağız. 31 Mart sabahına değin takatimizin sonuna kadar çalışacak ve tüm Karabüklü hemşerilerimizin gönlüne gireceğiz. Başlıyoruz. Bismillah…

” dedi..

Ceren Yıldız

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER